NABÍDKA
KONTAKT
AKTUALITY
CENÍK
POPTÁVKA
SPECIFIKACE
REKLAMA
PARTNEŘI

AKTUALITY


PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o.

PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o.
Začátkem srpna jsme měli tu čest přivítat návštěvu prezidenta Václava Klause, který z paluby jednoho z našich boatů odstartoval závod SP a ME v dlouhém triatlonu Czech Bigman v pražské Chuchli. Panu prezidentovi se na lodi opravdu hodně líbilo a označil PartyGrill Boaty  jako zajímavou myšlenku pro Prahu.

PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o. PARTY-GRILL-BOAT, s.r.o.
Petr Novotný: "Přišel jsem, viděl jsem, plavil jsem se na Party Grillu. Skvěle jsem pojedl, okouzlil zcela svou ženu, vrátil jsem se na pevnou zem a pořád na to vzpomínám... Tahle show prostě nemá chybu!"

Zajištění doprovodné společenské firemní párty JAGERMEISTER na Máchově jezeře.

Otevřeli jsme pro Vás zahrádku Párty Grill Garden - COFFEE. Lahodné pivo Klostermann 13° řezané, Dudák 11°, Nespresso káva, grill, míchané nápoje, ice creame...a mnoho dalších specialit.
Jedinečná možnost pořádání akcí a firemních večírků, oslavy, školení a vše současně s Párty Grill Boat.Kapacita zahrádky a boatů 35-80 míst ( zahrádku je možno uzavřít! )

Natáčení 9. dílu kulinářské reality show NA NOŽE se Zdeňkem Pohlreichem.
Na video z natáčení se podívejte zde. (Záběry Party Grill Boat jsou od 25. minuty)


Netradiční dárek:
voucher na grilování na palubě BBQ Donut

Poukaz na pohoštění dle Vašeho výběru pro 2 a více osob na palubě plovoucích grilů BBQ Donut - to je náš typ pro netradiční obdarování Vašich blízkých o letošních Vánocích.
 
BBQ Donut jsou originální plovoucí bary speciálně konstruované pro grilování na vodě. Loď řídí, a posádku do maximálního počtu 8 osob obsluhuje, náš stevard. Dnes se s těmito loděmi můžete setkat již v desítkách evropských měst. Ty naše brázdí Vltavu mezi Střeleckým ostrovem a Žlutými lázněmi. Poznáte je snadno podle nezaměnitelného kulatého tvaru s velkým slunečníkem v nepřehlédnutelné oranžové barvě.
 
 
Jak to funguje:
  • vyberete pro Vámi určený počet osob některé z menu z naší nabídky (viz níže)
  • pošlete objednávku emailem na adresu rezervace@pgb.cz
  • obdržíte fakturu a po připsání platby na náš účet Vám voucher obratem odešleme poštou
  • obdarovaný si zvolí datum a čas plavby, podle svého výběru v rozmezí květen – srpen a týden předem si tento termín telefonicky zabukuje na čísle 731 025 250. Na tomto čísle obdrží veškeré další informace a zodpovíme mu i případné dotazy.
Nástupním místem je naše stálé kotviště na náplavce pod Rašínovým náměstím na Praze 2.
 
 
 
NABÍDKA MENU

  • Standard: 3 ks různých grilovacích klobás, pečivo, kuvert, 1 x pivo nebo nealko
Cena  395,- / osoba

  • Meeting: vepřový nebo kuřecí steak, bavorská klobása, pečivo, kuvert, 1 x pivo nebo nealko
Cena  495,- / osoba

  • Party grill extra: bramborový salát, vepřový nebo kuřecí steak, bavorská klobása,  pečivo, kuvert, 1 x pivo nebo nealko,  káva, desert                  
Cena  695,- / osoba

Od 6 osob slevy!
 
Podle průzkumu trhu bude jedním z nejčastějších dárků letošních Vánoc poukaz na netradiční zážitek -  proč ne tedy BBQ Donut.

NAROZENINOVÉ PÁRTY!

8 + 1 ZDARMA!14. - 17.4.2011 zahájení provozu Párty Grill Boat / Garden - COFFEE


Zveme Vás s Adventure Centrum na zahájení již třetího roku provozu unikátní půjčovny plovoucích barů BBQ-Donuts v rámci výstavy LODĚ NA VODĚ 2011 na Rašínově nábřeží u provozovny Párty Grill Boat a venkovní nově otevřené zahrádky s možností krytí a vyhřívání.
Kompletní nabídka HOBIE Kajaků a představení NOVINKY Hobie Adventure Island - Tandem, Pro Angler a také nově model Oasis tandem.
Velké TEST CENTRUM na plovoucím mole itBike, občerstvení, hudba a zábava, majitelé Hobie kajaků přijeďte se projet na Vltavu společně!!
Více na www.lodenavode.cz


Těšíme se na Vás a Vaše přátele
Team Adventure centrumHit léta – PÁRTY NA VODĚ!


S blížícím se létem a předzvěstí horkých dní Vám představujeme NOVINKU Party-Grill-Boat, na kterém můžete propojit zážitky pocitové s chuťovými.

Premiérové vystoupení Party-Grill-Boatu v ČR proběhlo na výstavě Lodě na vodě, kde přilákal zaslouženou pozornost návštěvníků. Mnozí z nich projevili ihned zájem o rezervaci na soukromé i firemní akce, ačkoliv provoz Party-Grill-Boatu bude zahájen až v polovině května.

Party-Grill-Boat je originální plovoucí grill-bar se zabudovaným grilem či mísou na ledovou tříšť. Vejde se do něj 10 osob a lze jej využít na oslavy, svatby, párty, dětské dny, obchodní jednání či prezentace a další zábavné aktivity na vodě s pohoštěním a grilováním. PGB je poháněn tichým a ekologickým elektromotorem.
O pohodlí se stará stevard, který pečuje o hosty na vodě.

Stálé stanoviště 3 Party-Grill-Boatů bude na Rašínově nábřeží v Praze. Pro promo akce je však možné je přemístit na požadované místo (nejlépe u vody). K tomuto účelu budou k dispozici 2 Party-Grill-Boaty se speciálním vlekem.

Menu na párty si můžete sestavit dle vlastní chuti nebo využít naší standardní nabídku.

Zábavné promoakce můžeme zpestřit i dalšími netradičními plavidly, jako je ItBike nebo Hobie Mirage kajak s unikátním pohonem Mirage Drive z USA a další atrakce i na suchu.

Podrobnosti o možnostech spolupráce s Vaší společností rádi projednáme při dalším jednání.